Uniqkids Çocuk Eğitim Günleri

Uniqkids nedir?
Uniqkids Çocuk Eğitim Günleri, çocuklarımızın eğitim ve gelişim ihtiyaçlarına alternatifler sunma amaçlı düzenlenen bir etkinliktir. Bu etkinlikle amaçlanan, 2-10 yaş aralığındaki miniklerin akademik, kültürel, sosyal ve sportif gelişimi konularında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların, iki gün boyunca ebeveynlerle buluşarak kendilerini tanıtmasıdır.
Diğer taraftan ziyaretçi ebeveynler, etkinlik içerisindeki sunum salonunda, konularında uzman akademisyen, uzman, yazar ve danışmanların konuşmalarını dinleyerek kendilerini geliştirme fırsatı yakalayacaklar.

Ne değildir?
Her ne kadar UNIQKIDS’ de çocuklarımızın keyifli etkinliklerle güzel zaman geçirmesi için planlamalar yapılmış olsa da asıl amaç onların okul hayatı, sosyal hayatları, sportif faaliyetleri ve sanatsal yönelimleri, özetle entelektüel ve fiziksel gelişimleri için bir bilgilenme, iletişim ve etkileşim platformu oluşturmaktır. Kısacası bir eğlence festivali değildir.

Stantlarda kimler olacak?
Etkinlik içerisindeki stantlarda; özel okullar, anaokulları, kreşler, yayınevleri, yabancı dil kursları, spor okulları, sanat atölyeleri, robotik ve kodlama kursları, çocuk gelişim danışmanları, özel eğitim danışmanları, eğitsel materyaller, eğitici oyuncaklar ve sivil toplum kuruluşları yer alacak.
Etkinlik Boyunca Neler olacak?
Etkinlik alanında miniklere sürpriz aktiviteler ve gösteriler gerçekleştirilirken konferans salonunda aşağıdaki uzmanlar sunumlarını gerçekleştirecekler.

Kimler Ziyaret etmeli?
Çocuğunun gelişimi hakkında yenilikleri takip etmek isteyen aileler, okul/anaokulu arayışındaki veliler, yaz dönemi için çocuklarını spor okullarına yazdırmayı düşünen aileler, müzik, resim, drama veya güzel sanatların farklı bir dalında çocuklarına yön vermek isteyen aileler, çocuklarına eğitici materyal veya oyuncak almak isteyen ebeveynler, gerçekleştirilecek uzman sunumlarında bilgilenmek isteyen aileler ve diğer eğitimle ilgili kişiler, anaokulu öğretmenleri, okul öncesi ve ilkokul öğretmenleri, kurs ve çeşitli eğitim kurumlarında görevli eğitmenler, üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan öğrenciler,

Bize Ulaşın

Detaylar ve merak ettikleriniz için bize ulaşın.

İletişime Geçin